fbpx

Jak się przygotować do sesji?


Pierwsza podstawowa zasada – na sesję przyprowadzamy dzieci wyspane i zdrowe!

Na sesję przychodzimy punktualnie, nie za wcześnie, nie za późno 🙂 Studio Czary Mary zwykle przygotowywane jest 30 minut przed sesją, ale z różnych przyczyn ten czas może się skurczyć.

Do ujęć rodzinnych Czary Mary zdecydowanie preferuje zasadę neutralnych kolorów, które nie będą odwracać uwagi od Was. Nie obowiązkowe jest ubieranie się w jednakowe kolory, zdecydowanie lepsze są jasne niż ciemne, brak wzorów szczególnie jeśli chodzi o koszule panów 🙂 Z dziećmi w każdym wieku można także wykonać najbardziej neutralną z możliwych stylizację, nie tylko zarezerwowaną dla sesji noworodkowych, czyli czarne koszulki na czarnym tle. 

Dla dzieci w wieku powyżej 4 miesięcy proszę zabrać gotowe stylizacje, nie więcej niż 2/3 komplety. Na wyposażeniu studia znajduje się trochę ubranek, zawsze jest jednak ryzyko że na Wasze dziecko nie wszystko może pasować. Dla dziewczynek proszę zabrać białe koszulki/body tak aby pasowały do znajdujących się w studio kolorowych spódniczek. Chłopcy mogą wystąpić w samych spodenkach. Kolory najlepiej stonowane, ubrania gładkie, najlepiej bez dużych wzorów. Dla dzieci chodzących proszę zabrać buciki. W przypadku rodzeństwa znakomicie sprawdza się także kolor biały – nie tylko do sesji zimowo – świątecznych 🙂 Dla mniejszych dzieci zalecam także zabranie przekąsek. Czas trwania sesji z dziećmi powyżej 4 miesiąca życia to około 1,5h. 

W przypadku sesji roczkowych z torcikiem Czary Mary zapewnia stroje do kompletnego pobrudzenia 🙂

error: Content is protected !!