fbpx

Dlaczego Czary Mary pstryk!


To proste! Fotografia jest przecież dziedziną magii – zatrzymuje czas. A czy jest coś piękniejszego niż nasze wspomnienia…?

 

To firma, która powstała z myślą o dzieciach. Tworzy ją fotografka z wieloletnim doświadczeniem w branży fotograficznej. Przeszłam szkolenia pozwalające mi na bezpieczną pracę z noworodkami. Wykonuję sesje: noworodkowe, niemowlęce, dziecięce, rodzinne a także kobiece, oraz reportaże ślubne. Wykonuję sesje plenerowe i studyjne.


 

Karolina:

 

Pisanie na swój temat sprawia mi wiele trudności, na szczęście znacznie łatwiej opowiada mi się o mojej pracy. Skąd we mnie pasja do fotografowania? Fotografować zaczęłam jeszcze na studiach (czyli od 2007 roku), nauczyłam się tam solidnych podstaw technicznych, pracy ze sprzętem, także studyjnym. Początkowo zdjęcia były dla mnie tylko materiałem do dalszej pracy – grafiki, bo tak naprawdę moją specjalizacją są baśniowe fotomontaże.

Uwielbiam też ślubne reportaże! Kocham emocje, które towarzyszą młodym w tym stresującym i pięknym dniu. Kocham te wszystkie drobne szczegóły, które dopełniają całości. Zawsze kiedy jestem na takim reportażu, cieszę się jak dziecko, dumna, że to właśnie za moją sprawą wszyscy obecni ludzie, a szczególnie ta piękna Młoda Para zapamięta ten piękny dzień. I w przyszłości, to właśnie dzięki mojej pracy będą go z radością wspominać. Tworzenie wspomnień to najpiękniejszy cel fotografowania.

Dzieci zaczęłam fotografować jeszcze przed narodzinami mojego własnego, ale to właśnie ONA – inspiracja i motywacja moja największa, sprawiła, że w mojej głowie pojawiły się pierwsze pomysły na tą firmę. No i jest. Po latach przygotowań i planów, po wszystkich trudnościach jakie musiałam pokonać, urodziło się kolejne dziecko moje – Czary Mary pstryk! Otwarłam się specjalnie dla Was, drodzy rodzice, dzieci, narzeczeni. Chcę upamiętnić wszystkie Wasze najmilsze chwile i zatrzymać dla Was czas na fotografiach. Kocham tworzyć wspomnienia.

Regularnie biorę udział w warsztatach oraz konferencjach dla fotografów, żebyście mieli pewność, że jesteście w dobrych rękach 🙂

error: Content is protected !!