fbpx

Witaj!

Bardzo się cieszę, że już wkrótce spotkamy się na tegorocznych mini sesjach świąteczno-zimowych. Studio jest już po pierwszych opadach śniegu, w związku z tym, uprzejmie donoszę jak najlepiej do sesji się przygotować.

Stylizacja przygotowana jest dla dzieci oraz do zdjęć rodzinnych. Będziemy tworzyć ciepły, domowy klimat. Przygotujcie się na duuuużo przytulania! Choinka już w studio stoi, jest też sterta prezentów, pachnący cynamon i anyż. Polecam przygotować sobie coś na  „domowo”, może być luźniej – czyli swetry, bluzki, jeansy, albo bardziej elegancko – koszule (mogą być w kratę!), sukienki, spódniczki (ale nic w czym nie będziecie mogli usiąść). Szarości, beże wszelkiego rodzaju, czerwienie są na tak. Na stopy kapcie, ciepłe skarpety albo zupełnie nic.

Na wyposażeniu studia znajdują się opaski reniferowe, czapki mikołajowe, zimowe wianuszki dla dziewczynek, pelerynki, reniferowa bluza dla siedzących maluchów i zimowa kamizelka. Proszę zabrać dzieciom po dwa komplety ubrań, tak, żeby na każdej stylizacji wyglądały inaczej. Nie zapomnijcie o obuwiu! Bardzo też proszę żeby buty były czyste, po tej samej podłodze, po której będziecie chodzić, wasze dzieci będą siedzieć lub chodzić na kolanach, a zapowiada się sporo maluchów raczkujących.

Bardzo proszę przyjść 5 minut przed umówioną wizytą, w tym czasie można się na spokojnie przygotować do zdjęć, oraz wypisać dwie sztuki umowy, które będą dla Was przygotowane. Dla rozróżnienia na każdych dwóch umowach, które należy wypisać, będzie widniała umówiona godzina sesji. Wzór umowy znajduje się pod linkiem: http://czarymarypstryk.pl/wp-content/uploads/2018/10/WZÓR-MINI.pdf, zachęcam do zapoznania się.

Na wszelkie pytania chętnie udzielam odpowiedzi, jeśli chcecie wiedzieć coś jeszcze – zapytajcie. Możecie zrobić to smsem (882412077) lub mailem (biuro@czarymarypstryk.pl). Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały tegoroczne sesje testowe, zapraszam do poniższej galerii 🙂

Mam nadzieję, że cieszycie się z naszego spotkania tak bardzo jak ja, nie mogę się już doczekać! Do zobaczenia na sesji!

error: Content is protected !!