Indywidualne warsztaty fotografii noworodkowej

Na moich indywidualnych warsztatach nauczysz się wszystkiego co potrzebne do rozpoczęcia przygody z fotografią noworodkową lub doszkolenia swoich umiejętności. Warsztaty są dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności. Otrzymasz ode mnie certyfikat uczestnictwa, materiały szkoleniowe i pełne wparcie po warsztatowe. To będzie najlepsza inwestycja jaką możesz sobie zafundować.

Czego się ode mnie nauczysz?

Przez lata mojej zawodowej drogi brałam udział w wielu bardzo różnych warsztatach i szkoleniach nie tylko u polskich fotografów, ale także zagranicznych. I zawsze mi czegoś brakowało. Większość warsztatów to tak naprawdę pokazanie sposobu pracy szkolącego fotografa, praca na gotowcach, akcje/presety po których pół internetu ma takie same zdjęcia. Czy na pewno o to chodzi w dobrych warsztatach?

Celem moich warsztatów nie jest pokazanie Ci mojego sposobu pracy, ale znalezienie idealnego sposobu dla Ciebie. Nie dostaniesz ode mnie gotowców, zamierzam pokazać Ci różne drogi na osiągnięcie Twojego celu. Kilka pozycji dla malucha, dzięki którym będziesz mógł pracować z każdym propsem, kilka sposobów na udany retusz. Omówimy Twoje umiejętności i potrzeby, i uzupełnimy o wiedzę niezbędną do udoskonalenia Twojego warsztatu.

Nauczę Cię pracy ze światłem błyskowym lub stałym. Opowiem jaki sprzęt i rekwizyty są niezbędne do pracy, a co możesz sobie odpuścić. Zrobimy pełny retusz zrobionych podczas sesji zdjęć. Porozmawiamy o bezpieczeństwie dzieci podczas sesji, o pozycjonowaniu, usypianiu maluchów, pracy z noworodkiem oraz rodzicami – także po sesji. A także nieco o marketingu, social mediach i prawie w fotografii.

Przed warsztatami otrzymasz ode mnie szczegółowy harmonogram. Warsztaty odbywają się w moim studio w Jaworznie i trwają około 10 godzin. Na warsztatach pracujemy z dwoma małymi modelami oraz ich rodzicami. Na koniec otrzymasz ode mnie certyfikat ukończenia warsztatów, materiały szkoleniowe oraz pełne wsparcie po warsztatowe.

Cena warsztatów indywidualnych to 1600 zł, istnieje możliwość dofinansowania do 80% ceny.

Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj!

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie zadzwoń lub zostaw wiadomość.

biuro@czarymarypstryk.pl

ul. Nowa 4, 43-600 Jaworzno

Tel: +48 882 412 077