Najbardziej klimatyczne sesje w roku

To będzie sesja twoich marzeń!

Nadszedł czas na najbardziej wyczekiwane sesje w roku, w pięknych zimowych sceneriach. To idealna okazja na rodzinną sesję zdjęciową, pełną miłości, przytulasów i śmiechu. Jestem pewna, że właśnie te fotografie będą stanowić niezwykłą ozdobę Waszego domu.

Jak co roku przygotowałam Wam dwie zupełnie nowe stylizacje, coś dla fanów jasnych kolorów i także dla tych lubiących klimatyczne ciemne kolory. Dodatkowo macie do wyboru aż 4 różne pakiety, a najtańszy zaczyna się od 100 zł – na pewno znajdziecie idealnie pasujący dla siebie.

Dodatkowo dla pakietów pięciozdjęciowych macie możliwość skorzystać z sukienek dla mam i córek w wieku od roku do 12 lat, zimowych czapek, nauszników i innych dodatków, które przygotowałam.

Nie zapomnijcie zarezerwować dla siebie terminu i do zobaczenia na sesji! Nie mogę się Was doczekać!

sprawdź cennik i zarezerwuj swoją sesję

Jak to wygląda po sesji?

Ilość zdjęć określa wybrany przez Was pakiet cenowy. Pamiętajcie, że każdy z nich można rozszerzyć o dowolną ilość zdjęć, płatną od jednej sztuki. Do tygodnia od sesji dostajecie na podany przez Was podczas bookowania sesji adres email link do galerii oraz hasło. Galeria służy Wam także do wybierania zdjęć oraz zamawiania dodatkowych produktów, takich jak dodatkowe odbitki, fotoobrazy, fotoalbumy czy dodatkowe pudełeczka na zdjęcia.

W galerii znajdują się wszystkie zrobione przeze mnie podczas sesji fotografie przed obróbką, retusz wykonywany jest dopiero na wybranych i opłaconych przez Was fotografiach. Dzięki temu proces postprodukcji jest szybszy, a Wy macie realny wpływ na to jak będzie wyglądał efekt końcowy naszej sesji 🙂 Wybrane zdjęcia otrzymujecie w wersji cyfrowej oraz jako odbitki w formacie 15×23 cm.
Czas realizacji całego zlecenia od momentu zrobienia sesji, do momentu odbioru przez Was odbitek to od 4 do 6 tygodni, oczywiście pomijając czas, w którym będziecie wybierać zdjęcia. W odosobnionych przypadkach ten czas może ulec wydłużeniu, o czym zawsze jesteście informowani. Wszystkie zamówienia złożone do 5.12 będą miały termin realizacji przed świętami Bożego Narodzenia.

Co musisz wiedzieć?

Efekt końcowy w dużej mierze zależny jest od tego jak do sesji się przygotujesz, dlatego warto skorzystać ze wskazówek znajdujących się w mailu, który otrzymasz po zarezerwowaniu sesji.

To o czym musisz pamiętać, to to, że ani makijażu, ani stroju nie da się zrobić w fotoszopie. Warto przed sesją umówić się z fryzjerem i/lub kosmetyczką. Pamiętaj, odrosty są trudne i kosztowne w retuszu.

Każda sesja wiąże się z podpisaniem umowy – zawsze. To ważne, ponieważ umowa określa jasno zasady współpracy oraz to, co otrzymasz w ramach sesji. Z umową możesz się zapoznać jeszcze przed jej podpisaniem, które ma miejsce na naszej sesji.

I nie stresuj się! Jakkolwiek będzie wyglądał twój dzień pamiętaj o tym, że jesteś piękna, nosisz pod sercem najważniejszą dla Ciebie i twojego partnera osobę a ze mną spotkasz się po to, żeby do końca życia przypominać sobie jak to było, kiedy twoje dziecko mieszkało w twoim brzuchu.

Wszystkie zdjęcia poddaję starannej i dość pracochłonnej obróbce – bo wiem jak ważny dla Ciebie jest perfekcyjny wygląd i wspomnienia które wywołają te zdjęcia za 20 lat.

Efekty sesji z CZARY MARY Pstryk przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że każda z Nas może wyglądać jak kobiety „z gazet”. Dobrze dobrany makijaż i doświadczenie fotografa sprawiło, że poczułam się piękna, jak nigdy wcześniej. Sesja dodała mi śmiałości i pewności siebie. Pozostawiła po sobie moc pozytywnych odczuć i wyjątkową pamiątkę na całe życie. Jedyne czego żałuję to to, że nie posiadam takiej z pierwszej ciąży. Polecam wszystkim przyszłym mamą uwiecznienie chwil tak ważnego dla Nas okresu.

– Kasia

Przed Tobą ostatni krok do sesji...

Wybierz swój pakiet, oraz datę sesji - pomoże Ci w tym wygodny formularz.

zarezerwuj swoją sesję