dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie na Waszego przedszkolnego i szkolnego fotografa?

Otrzymacie ode mnie niezapomnianą pamiątkę. Szkolne lata są dla każdego bardzo szczególne, to właśnie tam dzieci spędzają większość czasu, tam zawierają przyjaźnie, znajdują swoją przyszłą życiową drogę. A później z sentymentem wspominają posiłkując się fotografiami właśnie. 

Żadna moja fotografia nie powstaje przypadkowo, wszystkie są szczegółowo przemyślane. Dla nauczania początkowego i przedszkoli mam przygotowane nowoczesne stylizacje tematyczne, dzięki którym każde zdjęcie jest wyjątkowe. Możemy przygotować stylizację na każdą okoliczność, możliwości mamy nieskończenie wiele! A wszystkie bedą kolorowe i pełne radości. Dla starszych klas przygotowujemy coś stonowanego, pasującego do każdego z uczniów.

Skontaktuj się ze mną aby otrzymać aktualną ofertę

Jak wyglądają sesje w przedszkolach i szkołach?

Po pierwsze tematyka i termin!

Właśnie od tego zaczynamy – po ustaleniu terminu wybieracie temat sesji. Przed każdą sesją dostajecie ode mnie opis przygotowanej przeze mnie aranżacji a także informacje o tym jakie stroje będą pasować najbardziej. Pamiętajcie, że każda sesje może odbyć się zarówno w plenerze jak i w zaaranżowanym studio. 

Jak to wygląda po sesji?

Po każdej sesji rodzice otrzymują link do zabezpieczonej hasłem galerii internetowej ze zdjęciami, która działa na zasadzie internetowego sklepu.  Każda klasa/grupa ma przypisaną jedną galerię,  w której znajdują się zdjęcia dzieci z danej klasy/grupy. Dostęp do galerii mają tylko rodzice. Każdy rodzic zamawia wybrane zdjęcia swojego dziecka w takiej ilości jakiej chce, pakiety nie są z góry narzucane, macie pełną swobodę i pełną kontrolę nad Waszymi zdjęciami. Odbiór zdjęć może być za zgodą dyrektora w szkole – wtedy w ustalonym terminie dostarczam wszystkie zamówienia odpowiednio opisane i pogrupowane do szkoły. Rodzice mogą także zamówienia odebrać osobiście w siedzibie firmy – Jaworzno ulica Nowa 4.

A płatność?

Płatność jest online, co jest szalenie wygodne zarówno dla rodziców i placówki, nauczyciele nie są zmuszani do pośredniczenia w transakcji. Każdy rodzic do swojego zamówienia otrzyma paragon potwierdzający płatność.

Szkoła nie pośredniczy w składaniu zamówień na fotografie, ani przekazywaniu za nie pieniędzy. Zajmuję się realizacją zlecenia od samego początku do końca. Wszystko odbywa się w nowoczesny i przyjazny dla rodziców sposób.

Wszystkie zdjęcia poddaję starannej i dość pracochłonnej obróbce – bo wiem jak ważny dla Ciebie jest perfekcyjny wygląd i wspomnienia które wywołają te zdjęcia za 20 lat.

Z czystym sumieniem polecam Czary Mary Pstryk. Wykonaliśmy ostatnio sesję rodzinną i po raz kolejny byliśmy zachwyceni efektem zdjęć. Pani Karolina wykazuję się ogromnym zmysłem do uchwycenia tego co najlepsze. Do tego estetyka i świetne pomysły na realizację sesji. Na pewno tu wrócę ☺️.

Natalia

Przed Tobą ostatni krok do sesji...

Skontaktuj się ze mną aby otrzymać aktualną ofertę oraz cennik. Zaproś mnie na spotkanie! Chętnie opowiem i pokażę jak wygląda cały proces a także pokażę co możecie ode mnie otrzymać.

skontaktuj się ze mną