Kochani ponieważ zdecydowaliście, że wolicie dzień otwarty zamiast mini sesji, zapraszam więc na zimowy Dzień Otwarty w Czary Mary, który odbędzie się 19 stycznia. W godzinach 10:00 – 13:00 pogadamy o sesjach, będziecie mogli pooglądać wszystkie produkty oraz studio, i oczywiście będą też słodkości 😉 Wszyscy, którzy tego dnia zapiszą się na sesję zdjęciową otrzymają rabat w wysokości 50 zł. Rabat będzie obowiązywał również na zakup zaproszenia na sesję.

Chętnych na mini sesje także było sporo, dlatego podczas Dnia Otwartego zrobimy też trochę zdjęć. Przygotujcie się na klasyczne czarne portrety ❤️ Ponieważ to wyjątkowa okazja, będzie też wyjątkowa oferta – pierwsze zdjęcie możecie kupić za… 1 zł* 😉 Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w galerii zabezpieczonej hasłem, w związku z tym wymagana jest zgoda na publikację zdjęć. Do galerii będą mieć dostęp wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego, hasło dostaniecie ode mnie po zrobieniu zdjęć. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą babć i dziadków! To będzie super okazja na wspólną fotografię ❤ Do zobaczenia!

*oferta dotyczy jednego zdjęcia indywidualnego lub rodzinnego w obrębie rodziny w jednej lini (dziecko – rodzice – dziadkowie).