Kochane kobiety w tym roku także (a jakże!) mamy dla Was najlepszy lokalny konkurs dla kobiet! W tym roku będzie bardzo wyjątkowo, a to za sprawą wielu osób i firm, które włączyły się w organizację tego przedsięwzięcia, za co im wszystkim bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ!

PO CO TO WSZYSTKO?

Metamorfozy to konkurs, polegający na największej przemianie. Dzięki drobnym zmianom w wyglądzie jakim zostaną poddane nasze finalistki chcemy przyczynić się do wielkich zmian w każdej z nich. Każda z Was drogie Panie jest piękna, każda jest wartościowa, czasami tylko trzeba Wam o tym przypomnieć, bo w natłoku obowiązków, pogoni za życiem, nie macie czasu dla siebie i zapominacie o sobie. Kto wie? Może to będzie początek nowego etapu w czyimś życiu?

ETAP I CASTING

Kochane, po pierwsze zapraszam WSZYSTKIE pełnoletnie, odważne, zdecydowane Panie pragnące zmian na pierwszy etap konkursu czyli CASTING! Widzimy się aż dwa razy, pierwszy raz już 18 marca i drugi raz 7 kwietnia w studio Czary Mary pstryk! na ulicy świętego Wojciecha 10 w Jaworznie w godzinach 16:00 – 18:00. Przyjdź w codziennej stylizacji, zrobimy Ci zdjęcie i wypiszemy formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia można także wysyłać przez internet na adres: metamorfozyjaworzno@gmail.com, wystarczy w wiadomości napisać swoje imię i nazwisko, a także napisać co chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego, koniecznie dołączyć aktualne zdjęcie. Panie wybrane pośród zgłoszeń internetowych zaprosimy na casting na żywo 7 kwietnia. Czas na zgłoszenie mija 6 kwietnia o północy.

ETAP II PRZYGOTOWANIA

W przygotowaniach biorą udział jedynie 3 Panie wybrane pośród wszystkich zgłoszonych. Finalistki zostaną poddane zmianom takim jak nowa fryzura zabiegi pielęgnacyjne na ciało, odpowiednio dobrany makijaż, nowy styl ubierania się, porady dietetyczne, zdrowotne a także motywacyjne. Przygotowałyśmy dla Was naprawdę sporo!

ETAP III FINAŁ

Wielka gala finałowa na żywo odbędzie się 25 maja 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie od godziny 15:00. Planujemy 5 bardzo intensywnych i aktywnych godzin, obiecujemy że nikt nie będzie się nudził. A na koniec jedna z Pań, która według publiczności wśród której odbędzie się głosowanie, otrzyma nagrodę główną w postaci sesji zdjęciowej ufundowanej przez Czary Mary pstryk!, a także wiele innych nagród ufundowanych przez naszych partnerów, a w tym roku jest ich całe mnóstwo!

Koniecznie musicie być z Nami, bo przygotowaliśmy dla wszystkich mnóstwo niespodzianek i nagród. Oj będzie się działo!

 

Projekt wspiera zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Monika Bryl

Patronat Medialny

Organizatorzy i partnerzy