ZAPISY

Kochani wiem, że sporo z Was czekało! W tym roku, zapisy zaczynamy wyjątkowo wcześnie. Najpierw otwieramy zapisy na pierwsze dwa terminy czyli: 10 i 11 listopada. Co będzie dla Was w tym roku? Jak zawsze dwie scenki, jedna będzie na biało, ale zupełnie inaczej niż rok temu, a druga będzie w ciepłym brązowym klimacie. Szczegóły co do strojów zostaną podane jak już wykonam testy 😉

W tym roku macie także dwa warianty cenowe do wyboru. Pakiet 3 zdjęć kosztuje jedynie 150 zł, drugi pakiet to 6 zdjęć w cenie 200 zł.
Zdjęcia są oczywiście w formie cyfrowej i papierowej, z terminem realizacji przed świętami Bożego Narodzenia, tak, żebyście mieli dla najbliższych prezent w sam raz pod choinkę, a może nawet na Mikołajki 🙂

Sesja zawiera:

• 3 lub 6 zdjęć poddanych profesjonalnej, obróbce graficznej, w formie cyfrowej oraz drukowanej w formacie 15×21 cm.
• 2 stylizacje oraz dodatki
• ujęcia dzieci oraz rodzinne
• jedna sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny – dzieci + rodzice (ewentualnie dziadkowie)
• ubrania i buty nie są częścią przygotowanej stylizacji
• Każde dodatkowe zdjęcie – 30 zł.

W celu potwierdzenia rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 50 zł, wpłacony najpóźniej 3 dni po zapisaniu się na termin.

Dane do przelewu zadatku:

ING: 77 1050 1302 1000 0092 1914 9037, „Czary Mary pstryk!” fotografia kreatywna Karolina Jamrozik, tytułem: opłata/zadatek za (rodzaj sesji), Imię i Nazwisko oraz planowana data zdjęć (włącznie z godziną). Pozostała płatność regulowana jest gotówką ZAWSZE przed lub bezpośrednio po sesji podczas podpisywania umowy!

Do zobaczenia na sesjach!