Kochani ruszamy z kolejną edycją naszych mini sesji, tym razem będziemy żegnać lato w iście zaczarowanym stylu! Pogoda nam sprzyja, zaplanowałyśmy więc dla Was kilka pięknych plenerowych stylizacji. Tam jak poprzednio udział w sesjach weźmie najlepszy rodzinny fryzjer w mieście czyli Fryzolandia oraz marka Coccodrillo. Będziemy czesać, ubierać i fotografować dzieciaki wraz z rodzicami. Mamy mnóstwo nowych rzeczy specjalnie na tą okazję!

Z każdej sesji otrzymacie od nas minimum 5 zdjęć, które jak zwykle wybieracie sami. Fotografie będą w formie cyfrowej oraz drukowanej w formacie 15×21 cm. Do każdej sesji dodajemy także jedną odbitkę 20×30! A to wszystko za jedyne 149 zł!

Zaczynamy 11 września od 9.00! Zapraszamy wszystkie dzieci od 3 do 11 roku życia wraz z rodzicami. Przy zapisach liczy się kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jak zwykle ograniczona!

Szczegółowy regulamin dostępny tu: REGULAMIN

Jak zwykle nie możemy się Was doczekać ♥

mini-sesje-lato

Najczęściej zadawane pytania:

Ile trwa taka sesja?

Jedną godzinę zegarową, najpierw przez 30 minut trwają przygotowania, następne 30 minut fotografujemy, korzystając ze wszystkich stylizacji które przygotujemy, czyli około 3.

Czy mogę zabrać więcej niż jedno dziecko?

Ależ oczywiście! Proszę jednak pamiętać, że potrzebujemy pisemną zgodę każdego rodzica na udział w sesji zdjęciowej. Dlatego każde dziecko powinno zabrać swojego rodzica. Pamiętajcie także że cena dotyczy ilości zdjęć, jeśli w sesji będzie brało udział więcej niż jedno dziecko liczba zdjęć się nie sumuje, nadaj możecie wybrać tylko 5.

Moje dziecko ma 2,5 roku, czy może wziąć udział w sesji?

Może, ale proszę pamiętać, że to rodzice biorą odpowiedzialność za ewentualne zniszczenia, szczególnie jeśli chodzi o wypożyczaną odzież. Z doświadczenia wiemy, że nad 3 latkiem łatwiej zapanować niż nad 2,5 latkiem, stąd to ograniczenie. Wypożyczamy odzież od rozmiaru 92, jeśli dziecko nosi taki rozmiar, może wziąć udział w sesji w wypożyczonych ubraniach.

Mam też młodsze dziecko, czy może wziąć udział w sesji?

Jak najbardziej, ale dzieci poniżej rozmiaru 92 nie będą przez nas ubierane.