Kochani zaczynamy! Wydaje się Wam, że do świąt jeszcze daleko? Nic bardziej mylącego 😉 Wiecie przecież jak gorący i nerwowy jest okres przed świąteczny. To idealny czas żeby pomyśleć o prezentach już teraz, a My zamierzamy Wam w tym pomóc!

Zapraszamy na mini sesje w świątecznej stylizacji, obiecujemy, że zrealizujemy wszystkie zamówienia przed światami! W tym roku będzie mroźna stylizacja, mamy przygotowane mnóstwo dodatków, a to jeszcze nie koniec przygotowań! Mamy dla Was także dwie różne ceny, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli potrzebujesz jedynie kilka zdjęć zapraszamy 12 listopada, pierwsze zdjęcie kosztuje jedynie 35 zł, o każdym następnym decydujesz samodzielnie. Sesja trwa nie więcej niż 20 minut.
Jeśli chciałbyś mieć 5 lub więcej zdjęć zapraszamy 13 listopada, pakiet 5 zdjęć kosztuje jedynie 120 zł! Sesja trwa nie więcej niż 30 minut.

Zdjęcia z każdej sesji wybieracie samodzielnie i samodzielnie decydujecie o ilości zdjęć dopiero po obejrzeniu całego materiału. Zdjęcia są oddawane w formie odbitek 15×21 oraz w wersji elektronicznej. W sesji możecie uczestniczyć całą rodziną. Pamiętajcie że obie ceny dotyczą liczby zdjęć nie osób! Zapraszamy wszystkie chętne rodziny z dziećmi nie młodszymi niż 6 miesięcy.

Jak się przygotować do sesji?

Zapewniamy stylizację i dodatki, prosimy o ubranie się w coś ładnego, najlepiej w kolorach czerwonym i zielonym lub białym, kremowym, różowym, niebieskim – gwarantujemy najlepszy efekt. Dla dziewczynek w wieku 1,5 – 6 lat mamy spódniczki w różnych kolorach, zabierzcie ze sobą najlepiej białe lub kremowe koszule/bluzki. Koniecznie zabierzcie ze sobą buty na zmianę!

Termin rezerwujemy dopiero po wpłacie zadatku za sesję, prosimy najpierw zapytać o wolny termin. Zapisy czas start!

swie%cc%a8taa2016

Pamiętajcie że fotografujemy nie tylko dzieci! To doskonała okazja na wspólne, rodzinne zdjęcie!

dsc_7527 dsc_7532 dsc_7539dsc_7543dsc_7552dsc_7555dsc_7558dsc_7574dsc_7587dsc_7595dsc_7600